Tegoroczny piknik ekologiczny z okazji Dnia Ochrony Środowiska, którego celem miało być przybliżenie zasad ochrony środowiska oraz recyklingu odbył się 23 maja na terenie Rynku w Radomiu. Wydarzenie zgromadziło wielu mieszkańców, którzy chętnie korzystali z przygotowanych atrakcji. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwał zespół ratownictwa medycznego z Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Radomiu.

Przejdź do treści